ZAŠKOLENÍ A UŽIVATELSKÁ PODPORA

Službu eDriveSoft jsme vyvinuli proto, že máme rádi jednoduchost řešení. Různé programy na trhu tvořili a vymýšleli profesionální IT odborníci, kteří vesměs nedokážou pochopit, jak důležitá je uživatelská přívětivost a intuitivní ovládání. To je ovšem jeden ze základních předpokladů pro přijetí nového řešení oběhu dokladů lidmi ve firmě tak, aby necítili obtíž při změně doposud zajetých postupů. Sebelepší SW spravující data nejsou k ničemu, pokud si je nevezmou za své, jako příjemnou a pohodlnou součást běžného pracovního života, lidé ve firmě. Možná, že i toto byly některé z důvodů, proč jste si zatím, stejně jako my před časem, řešení nevybrali. Nebo jste nespokojeni s tím, co do teď máte.
Jsme si jisti jednoduchostí zavedení, zaškolení i ovládání služby eDriveSoft natolik, že za spuštění, zaškolení pracovníků zákazníka i následnou podporu uživatelů u nás klient neplatí. Náklady na uživatelskou podporu neseme zcela na svých zádech. Žádné skryté položky v měsíční fakturaci.

Důvod je jednoduchý. Pokud tvrdíme, že službu eDriveSoft zvládne užívat každý, a že mu v mnoha případech stačí obrázkový manuál, který v sobě neukrývá žádné složité IT výrazy, pak si skutečně tyto služby nechceme účtovat. Jsme prostě přesvědčeni, že to je fér.

V CENĚ MĚSÍČNÍHO PAUŠÁLU TEDY ZÍSKÁTE ZDARMA:

  • Spuštění služby a zaškolení všech Vašich uživatelů
  • Uživatelskou podporu po celou dobu využívání služebTECHNICKÁ PODPORA

K využití všech výhod služby eDriveSoft nepotřebujete žádné své technicky náročné zázemí. Stačí Vám základní PC nebo notebook, jednoduchý skener nebo multifunkční kancelářské zařízení, monitor a myš :-)
Celá služba běží na našich vlastních značkových, výkonných a zálohovaných serverech, umístěných v zabezpečených prostorách přímo na páteřní síti internetu. Fyzická ochrana, protipožární systém, dohledová služba... to vše považujeme za standard.

Fakt, že službu poskytujeme výhradně na našem technickém zařízení, je důvodem inovativního přístupu k zákazníkovi také v oblasti technické podpory. Také za technickou podporu, související s využíváním služby eDriveSoft, u nás zákazník neplatí ani korunu. Je přece naší prací, aby vše fungovalo jak má...

SPECIÁLNÍ OBCHODNÍ A TECHNICKÁ PODPORA

Pro klienty, kteří potřebují obměnit či doplnit své SW a HW vybavení, jsme připraveni dodat na klíč vše potřebné. V případě takové potřeby nás kontaktuje prostřednictvím formuláře.

S DŮVĚROU SE NA NÁS MŮŽETE OBRÁTIT V TĚCHTO OBLASTECH:

  • skenery a multifunkční zařízení
  • dodávka PC, notebooků a periferií
  • realizace PC sítí
  • digitalizace dokumentů