EDRIVESOFT LÉČÍ

Služba eDriveSoft řeší řadu neduhů, které se systematicky opakují napříč všemi obory. Průkazná evidence došlých dokumentů jakékoli povahy, jejich správné zatřídění, schvalování oprávněnými pracovníky, včasné doručení účetním, zpětné dohledání třeba několik let starého dokladu během pár vteřin odkudkoli, kde je sebemenší přístup k internetu. To je síla služby eDriveSoft.

obr

EDRIVESOFT SKUTEČNÝ LÉK NA PROBLÉMY

 • Průkazná evidence došlých dokumentů
 • Jasný přehled kdo, kdy a v kolik...
 • Už žádná ztráta nebo hledání dokumentů
 • Průkazné schvalování bez razítek a podpisů
 • Zabezpečená práce s dokumenty odkudkoli
 • Eliminace nákladů
 • Vyhledání dokladu za několik vteřin
 • Už nikdy na finanční úřad s těžkými šanony
 • ... prostě klídek a pohoda bez stresu :-)
 

AUTENTICKÁ VYJÁDŘENÍ KLIENTŮ

Konečně se lidi ve firmě přestanou vymlouvat na druhé....
Libor Jirásek, GOLFER s.r.o.

Díky za to, že už kvůli schvalování nemusím do kanceláře...
Roman Šebrle, Nadační fond

Poskytujeme služby v oblastio daňového poradenství stovkám klientů. eDRiveSoft je služba, která nám umožňuje sdílet s klienty důležité informace v reálném čase...
František Francírek, Locke & Hobbes a.s.

Oproti normálnámu způsobu výkonu služeb v oblasti auditu nám šetříte čas a našim klinetům peníze...
Jiří Hofman, auditor

Některé pozitivní reakce našich stálých klientů jsou i po čase natolik uvolněné, neformální a od srdce, že si je nedovolíme publikovat... :-)

obr

CO VÁM SLUŽBA NABÍZÍ A ZA KOLIK

Nečekejte od nás žádné úskoky. Základem úspěšné spolupráce s klientem, a tím oboustranného klidu, je naprostá otevřenost.
obr Služba umí pracovat s neomezeným počtem typů dokumentů, které používáte při své činnosti.
obr Stejně tak k ní může mít průkazný přístup neomezený počet uživatelů, které určíte. Samozřejmě pod jedinečným přihlášením ke službě podobně, jako je přístup do banky. Přenos dat mezi klientem a serverem je v ostré verzi služby šifrován podobně jako přenosy při přístupu do banky. Nepovolaná osoba se k dokumentům nedostane. To se o papírech v šanonech říct rozhodně nedá :-).
obr Získáte 24 hodinový přístup ke všem svým dokladům odkudkoli na světě. Tedy pokud je tam sebemenší připojení k internetu... Už žádné cesty do kanceláře kvůli "papírování".
obr Všechny Vaše dokumenty vložené do služby eDriveSoft označíme automaticky elektronickou značkou naší společnosti. Takto označený například účetní doklad má stejnou právní sílu, jako původní listinný vzor. Řada našich klientů už chodí na FÚ jen s CD.
obr Každý měsíc od nás obdržíte jedno CD s digitalizovanými dokumenty, označenými elektronickou značkou a časovým razítkem. V jasné stromové strukuře, pěkně rozdělěné a se zaznamenáním všech úkonů všech oprávněných osob.
obr Nic není instalováno na Vašich počítačích. Celá služba eDriveSoft je poskytována na našich serverech a na našem licencovaném SW. Stačí Vám v podstatě to, co již máte a jste zvyklí používat.

BEZKONKURENČNÍ CENA PAUŠÁLU

Výši měsíčního paušálu za využívání služby eDriveSoft si u nás zákazník stanovuje sám, podle skutečných potřeb. Kombinujte ze dvou níže uvedených částí paušálu. A nikdy nečekejte na naší faktuáře ani o korunu víc:

TYP ZÁKAZNÍKA
Ceny bez DPH
 • živnostník
 • právnická osoba
 • neziskový sektor
 • města a obce
1.380,- Kč
2.460,- Kč
490,- Kč
1.090,- Kč

POČET UŽIVATELŮ
Ceny bez DPH
 • do 11 uživatelů
 • od 12 do 24 uživatelů
 • od 25 uživatelů výše
1.100,- Kč
1.920,- Kč
2.440,- Kč

Počet vkládaných dokumentů není nijak omezen a je v ceně paušálu.

VYZKOUŠEJTE SI EDRIVESOFT

Službu eDiveSoft jsme vyvinuli proto, že se nám všichni snažili nabídnout složitá řešení jednoduchého problému pokud možno za zbytečně hodně peněz. Je zbytečné stále opakovat, že čas jsou peníze. Mnoho tvůrců SW na to neslyší. Proč platit víc, než je skutečně třeba. Proč absolvovat řadu schůzek, když je možné si vše vyzkoušet hned. Hned teď.

Prostě si jen stáhněte a prostudujte manuál. Zadejte korektně e-mailové adresy níže uvedených pracovníků a klikněte na OK. Spustíme Vám eDriveSoft v plné verzi po dobu deseti dnů a to do 10ti minut. Uvařte si zatím kávu nebo čaj. V průběhu těchto dnů se svobodně rozhodnete, zda je pro Vás služba eDriveSoft přínosem. Není přece nic jednoduššího, než to zadarmo zkusit ve 100% kvalitě...

Pro ukázku všech možností, které nabízí služba eDriveSoft jsme zvolili velmi jednoduchý příklad:

1. - obdrželi jste došlou fakturu poštou
2. - naskenovali jste ji do formátu PDF
3. - vložili do služby eDriveSoft
4. - odpovědná osoba ji schválí
5. - účetní ji zaúčtuje do účet. programu

Žádné košilky, razítka, podpisy a obligátní kolečko dokumentů, při kterém se k úhradě mnohdy dostanete zcela zbytečně až po splatnosti. Pokud se Vám někdy takový doklad v průběhu předávání dokonce někam nezatoulá... :-)

Nejenže vždy přesně víte, kdo má právě s dokumentem pracovat, ale na věky máte také průkazně zaznamenán každý úkon každého uživatele...
 
 VYZKOUŠEJTE SI ZDARMA
 SLUŽBU EDRIVESOFT.
 HNED TEĎ A TADY!

Stačí, když zadáte korektní e-mailové adresy u těchto tří osob. O všechno ostatní se postaráme my :-)


Kdo bude dokumenty skenovat a vkládat?
Kdo oprávněný dokumenty schválí?
Kdo je následně zaúčtuje?